STREFA RODZICA

OGŁOSZENIA DLA RODZICÓW UCZNIÓW ZSB
SPOTKANIE Z RODZICAMI – kolejne 15.04.2019 (poniedziałek) o godz.16.00

logo_zsb_2016…………………………………………………………………….

Rada Rodziców ZSB rok szkolny 2018/2019:

Przewodnicząca Rady Rodziców: Pani Dominika Tokarz

Sekretarz: Pan Tomasz Kułach

Skarbnik: Pani Agnieszka Stoch

logo_zsb_2016…………………………………………………………………….

Rodzicu ucznia Zespołu Szkół Budowlanych w Zakopanem

otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. Na stronie szkoły kliknij zakładkę DZIENNIK ELEKTRONICZNY, a następnie proszę kliknąć w link, który przekieruje na stronę logowania do systemu UONET+ https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiattatrzanski.    Wyświetli się strona powiatalna systemu.
2. Kliknij przycisk Zaloguj się, a następnie – Przywracanie dostępu.
3. Przepisz znaki z obrazka i wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
4. Kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
5. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
6. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
7. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
8. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.
Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Godziny przyjęć  oraz porad i konsultacji dla Rodziców w roku szkolnym 2018/2019 przez wychowawców

i nauczycieli

Nazwisko i  imię Dzień tygodnia godzina
Berbeka  Bożena poniedziałek 10.30-11.00
Berbeka  Jacek s.gimnastyczna-środa 12.35-13.20
Bukowski Andrzej junior czwartek 12.35-13.20
Cholewa  Monika biblioteka-poniedziałek 9.00-10.00
Gabrielski Tomasz poniedziałek 10.45-11.30
Gmurczyk Magdalena poniedziałek 11.40-12.25
Gut Jolanta piątek 10.45-11.30
Handzel  Marek warsztaty-wtorek 12.00-13.00
Jasiński  Zenon wtorek 10.45-11.30
Kowacz Krzysztof czwartek 12.20-13.20
Majewska  Ewa piątek 9.40-10.30
Mierczak  Małgorzata poniedziałek 10.45-11.30
Skrobot-Maklak  Barbara środa 10.15-10.45
Trzos Piotr środa 12.35-13.20
Gewont Andrzej wtorek 8.45-9.35
Chlebek Helena środa 10.45-11.30
Żbik Jacek piątek 11.40-12.25
Korn Hubert piątek 12.40-13.20
Polańska Renata wtorek 10.45-11.30
Stanek Małgorzata środa 9.45-10.30
Styczeń Andrzej wtorek 9.40-10.30
Wojtas Tomasz warsztaty-wtorek 12.15-13.00
Bukowski Andrzej warsztaty-wtorek 13.00-14.00
Nędza- Kubiniec Marta piątek 11.30-12.00
Mierczak Krzysztof poniedziałek 9.45-10.30
Balcerzyk Danuta środa 10.45-11.30
Elantkowska Magdalena poniedziałek 9.45-10.30
Łacek Wojciech Łukaszówki-warsztaty-środa 10.30-11.15
Łętowska-Hyła Barbara piątek 15.05-15.30
Ks.Brewczyk Rafał poniedziałek 12.35-13.20
Wieteska Katarzyna czwartek 11.40-12.25
Ks.Wicher Michał środa 8.50-9.35
Grabowska –Bełciak Justyna piątek 12,35-13.00
Majerczyk Violetta czwartek 8.00-8.45
Pawlikowska Ewa s.gimnastyczna-poniedziałek 10.30-11.15
Obrochta  Ewa środa 14.15-14.50
Pradziad Andrzej s.gimnastyczna-piątek 8.45-9.35
Tylka Daniel s.gimnastyczna-poniedziałek 10.40-11.40
Dawczak Piotr środa 9.45-10.30

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Wychowawcy klas – rok szkolny 2018/2019

nr KLASA WYCHOWAWCA SZKOŁA / ZAWÓD SALA LOKALIZACJA
1 1 TBA Jolanta GUT Technikum nr 1                                             – zawód: technik budownictwa 4 budynek główny –  parter
2 1 TAK / 1TEO Bożena BERBEKA Technikum nr 1                                            – zawód: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej      – zawód: technik architektury krajobrazu 8 budynek główny – wejście przez „ganek”                                  –  I piętro
3 2 TBA Barbara SKROBOT-MAKLAK Technikum nr 1  – zawód: technik budownictwa 1 budynek główny –  parter
4 2 TBB Jacek ŻBIK Technikum nr 1                                             – zawód: technik budownictwa 10 budynek główny – wejście przez „ganek”                                  –  I piętro
5 2 TAK / 1TEO Andrzej GEWONT Technikum nr 1                                             – zawód: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 

– zawód: technik architektury krajobrazu

11 budynek  „z cegły”
6 3 TBA / 3TAK Monika CHOLEWA Technikum nr 1                                             – zawód: technik budownictwa                 – zawód: technik architektury krajobrazu 17 budynek główny – wejście boczne
7 3 TBB Marta NĘDZA-KUBINIEC Technikum nr 1                                             – zawód: technik budownictwa 5 budynek główny – I piętro
8 4 TBA / 4TAK Helena CHLEBEK Technikum nr 1                                            – zawód: technik budownictwa                  – zawód: technik architektury krajobrazu 3 budynek główny –  parter
9 4 TBB Małgorzata STANEK Technikum nr 1                                           – zawód: technik budownictwa 2 budynek główny –  parter
10 1 B/C Barbara ŁĘTOWSKA-HYŁA Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 zawód: stolarz / monter sieci i instalacji  sanitarnych 6 budynek główny – I piętro
11 2 B Jacek BERBEKA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA zawód: stolarz 16 budynek główny – wejście  boczne
12 3 B/C Tomasz GABRIELSKI Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 zawód: stolarz / monter sieci, instalacji   i urządzeń sanitarnych 9 budynek główny – wejście                           przez „ganek”

logo_zsb_2016……………………………………………………………………

Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w ZSB w roku szkolnym 2018/2019

– 02.11.2018 – (piątek);

– 30.04.2019 – (wtorek);

– 02.05.2019 – (czwartek);

– 06.05.2019 – egzamin maturalny (język polski);

– 07.05.2019 – egzamin maturalny (matematyka);

– 08.05.2019 – egzamin maturalny (język angielski);