STREFA RODZICA

OGŁOSZENIA DLA RODZICÓW UCZNIÓW ZSB
SPOTKANIE Z RODZICAMI – kolejne 05.03.2018 

logo_zsb_2016…………………………………………………………………….

Rada Rodziców ZSB rok szkolny 2017/2018:

Przewodnicząca Rady Rodziców: Pani Dominika Tokarz

Sekretarz: Pani Janina Kołtaś

Skarbnik: Pan Tomasz Kułach

logo_zsb_2016…………………………………………………………………….

Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U 2017 poz. 1603) ustalono w Zespole Szkół Budowlanych w Zakopanem dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych:

– 30.04.2018 – (poniedziałek)

– 02.05.2018 – (środa)

– 04.05.2018 – egzamin maturalny (język polski);

– 07.05.2018 – egzamin maturalny (matematyka);

– 08.05.2018 – egzamin maturalny (język angielski),

– 01.06.2018 – (piątek)

logo_zsb_2016…………………………………………………………………….

Rodzicu ucznia Zespołu Szkół Budowlanych w Zakopanem

otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. Na stronie szkoły kliknij zakładkę DZIENNIK ELEKTRONICZNY, a następnie proszę kliknąć w link, który przekieruje na stronę logowania do systemu UONET+ https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiattatrzanski.    Wyświetli się strona powiatalna systemu.
2. Kliknij przycisk Zaloguj się, a następnie – Przywracanie dostępu.
3. Przepisz znaki z obrazka i wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
4. Kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
5. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
6. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
7. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
8. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.
Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Godziny przyjęć  oraz porad i konsultacji dla Rodziców w roku szkolnym 2017/2018 przez wychowawców i nauczycieli

nazwisko i  imię dzień tygodnia godzina
Berbeka  Bożena środa 11.40-12.20
Berbeka  Jacek czwartek 10.40-11.30
Bukowski Andrzej junior środa 8.30-9.30
Cholewa  Monika poniedziałek 10.00-11.00
Ejsmond Maciej piątek 11.30-12.25
Gabrielski Tomasz poniedziałek 11.30-12.25
Gmurczyk Magdalena piątek 9.35-10.40
Gut Jolanta piątek 10.45-11.30
Handzel  Marek środa 13.00-14.00
Jasiński  Zenon środa 12.35-13.20
Kowacz Krzysztof czwartek 12.35-13.20
Majewska  Ewa piątek 10.30-11.30
Mierczak  Małgorzata wtorek 9.45-10.30
Skrobot-Maklak  Barbara czwartek 9.45-10.30
Trzos Piotr środa 10.45-11.30
Wadas –Kaczor Katarzyna piątek 13.00-13.45
Gewont Andrzej poniedziałek 11.40-12.25
Chlebek Helena poniedziałek 10.45-11.30
Żbik Jacek czwartek 12.30-13.20
Korn Hubert czwartek 13.30-14.20
Polańska Renata czwartek 13.30-14.20
Stanek Małgorzata poniedziałek 13.30-14.20
Styczeń Andrzej piątek 8.50-9.30
Wojtas Tomasz poniedziałek 12.00-13.00
Bukowski Andrzej czwartek 13.00-14.00
Dzioboń Jan środa 14.15-15.00
Nędza- Kubiniec Marta poniedziałek 8.50-9.30
Mierczak Krzysztof poniedziałek 9.45-10.30
Karpiel Dorota czwartek 12.35-13.20
Dawczak Piotr wtorek 13.40-14.20
Gizak Witold piątek 12.35-13.20
Cukier Katarzyna piątek 9.45-10.30
Balcerzyk Danuta środa 9.45-10.30
Elantkowski Paweł piątek 12.25-13.20
Dąbrowska Małgorzata środa 12.35-13.20
Mrozek Anna wtorek 13.30-14.15
Maraszewska Agata czwartek 12.35-13.20
Korbel Michał czwartek 10.50-11.30
Staszel Urszula środa 12.35-13.20
Pawlikowska Ewa czwartek 10.45-11.30
Fidelus Małgorzata środa 9.30-10.15

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Wychowawcy klas – rok szkolny 2017/2018

nr KLASA WYCHOWAWCA SZKOŁA / ZAWÓD SALA LOKALIZACJA
1 1 TBA Barbara Skrobot Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik budownictwa 1 budynek główny –  parter
2 1 TBB Jacek Żbik Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik budownictwa 10 budynek główny –  I piętro – wejście boczne
3 1 TEO / 1TAK Dorota KARPIEL Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej 

– zawód: technik architektury krajobrazu

16 budynek główny – wejście boczne
4 2 TBA / 1TAK Maciej EJSMOND Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik budownictwa                  -zawód: technik architektury krajobrazu 17 budynek główny – wejście boczne
5 2 TBB Marta NĘDZA-KUBINIEC Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik budownictwa 5 budynek główny – I piętro
6 3 TBA / 2TAK Helena CHLEBEK Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik budownictwa             zawód: technik architektury krajobrazu 3 budynek główny –  parter
7 3 TBB Małgorzata STANEK Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik budownictwa 2 budynek główny –  parter
8 4 TBA Renata POLAŃSKA Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik budownictwa   Harcówka budynek  za salą gimnastyczną
9 4 TBB Katarzyna WADAS-KACZOR Technikum nr 1                                                                        – zawód: technik budownictwa 6 budynek główny – I piętro
10 4 TBC / 3TAK Magdalena GMURCZYK Technikum nr 1                                                                        -zawód: technik budownictwa                   zawód: technik architektury krajobrazu 4 budynek główny –  parter
11 1 B Jacek BERBEKA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA zawód: stolarz 8 budynek główny – wejście                           przez „ganek”
12 2 B/C Tomasz GABRIELSKI Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 zawód: stolarz / monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych 9 budynek główny – wejście                           przez „ganek”
14 3 A/B Piotr Trzos Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 zawód: cieśla / stolarz 18 budynek główny –  parter