STREFA RODZICA

OGŁOSZENIA DLA RODZICÓW UCZNIÓW ZSB
Matura 2017 – Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego, 

obowiązująca w roku szkolnym 2016/2017  – PREZENTACJA    dodano – Zakopane 29.09.2016 r.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….  

DNI  WOLNE od zajęć szkolnych

– 31.10.2016 – (poniedziałek)

– 02.05.2017 – (wtorek)

– 04.05.2017 – egzamin maturalny (język polski);

– 05.05.2017 – egzamin maturalny (matematyka);

– 08.05.2017 – egzamin maturalny (język angielski),

– 16.06.2017 – (piątek)

…………………………………………………………..………………………………………………………………….. 

Rodzicu ucznia Zespołu Szkół Budowlanych w Zakopanem

otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego Uczniowie Optivum NET+ (UONET+).

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. Na stronie szkoły kliknSj zakładkę DZIENNIK ELEKTRONICZNY, a następnie proszę kliknąć w link, który przekieruje na stronę logowania do systemu UONET+ https://uonetplus.vulcan.net.pl/powiattatrzanski.    Wyswietli się strona powiatlna systemu.
2. Kliknij przycisk Zaloguj się, a następnie – Przywracanie dostępu.
3. Przepisz znaki z obrazka i wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
4. Kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
5. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
6. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
7. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
8. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.
Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Godziny przyjęć Rodziców oraz porad i konsultacji

w roku szkolnym 2016/2017 przez wychowawców i nauczycieli

Godziny przyjęć Rodziców  oraz porad i konsultacji

w II semestrze  2016/2017 przez wychowawców  i nauczycieli

Nazwisko i  imię Dzień tygodnia godzina
Berbeka  Bożena poniedziałek 11.40-12.25
Berbeka  Jacek czwartek 12.35-13.20
Bukowski Andrzej junior piątek 8.50-9.35
Cholewa  Monika poniedziałek 10.00-12.00
Ejsmond Maciej czwartek 8.45-9.35
Gabrielski Tomasz wtorek 10.45-11.30
Gmurczyk Magdalena poniedziałek 9.50-10.45
Gut Jolanta czwartek 9.45-10.30
Handzel  Marek poniedziałek 10.30-11.15
Jasiński  Zenon wtorek 10.30-11.30
Ks.Korepta Janusz piątek 10.45-11.30
Kowacz Krzysztof wtorek 12.00-13.00
Łętowska-Hyła Barbara poniedziałek 16.00-16.30
Majewska  Ewa wtorek 9.45-10.45
Mierczak  Małgorzata czwartek 10.45-11.30
Ks.Borowicz Marcin czwartek 10.45-11.30
Skrobot  Barbara wtorek 9.45-10.45
Wajs-Buczyńska Joanna poniedziałek 11.40-12.25
Trzos Piotr wtorek 12.35-13.30
Wadas –Kaczor Katarzyna wtorek 11.40-12.25
Gewont Andrzej czwartek 11.40-12.25
Chlebek Helena czwartek 9.45-10.30
Żbik Jacek poniedziałek 10.45-11.15
Korn Hubert wtorek 13.20-13.45
Polańska Renata czwartek 11.40-12.25
Stanek Małgorzata wtorek 11.40-12.25
Styczeń Andrzej piątek 9.45-10.30
Wojtas Tomasz poniedziałek 12.00-13.00
Łacek Wojciech wtorek 11.40-13.20
Bukowski Andrzej poniedziałek 13.00-14.00
Dzioboń Jan poniedziałek 10.00-11.00
Nędza- Kubiniec Marta piątek 12.35-13.20
Mierczak Krzysztof środa 12.35-13.20
Opałka Sylwia środa 8.45-8.50
Dawczak Piotr poniedziałek 10.45-11.15
Gizak Witold środa 9.45-10.30
Dąbrowska Małgorzata poniedziałek 12.35-13.20
Mrozek Anna wtorek 12.35-13.20
Karpiel Dorota poniedziałek 14.15-15.05
Cukier Katarzyna poniedziałek 11.40-12.25
Herzig Leszek poniedziałek 9.45-10.30
Balcerzyk Danuta wtorek 12.35-13.20

Wykaz nauczycieli prowadzących  porady i konsultacje przedmiotowe

dla uczniów w roku szkolnym 2016/17

Język polski- prowadzący-p.Barbara Skrobot p.Helena Chlebek, p.Małgorzata Stanek

Język angielski- prowadzący-p.Katarzyna Wadas-Kaczor, p.Magdalena Gmurczyk

Matematyka- prowadzący-p.Barbara Łętowska-Hyła, p.Anna Mrozek

Język niemiecki-prowadzący-p.Klaudia Cempa-Włodarczyk

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Wychowawcy klas – rok szkolny 2016/2017

nr KLASA WYCHOWAWCA SZKOŁA / ZAWÓD
1 1 TBA / 1TAK Maciej EJSMOND Technikum nr 1 -zawód: technik budownictwa /zawód: technik architektury krajobrazu
2 1 TBB Marta NĘDZA-KUBINIEC Technikum nr 1 – zawód: technik budownictwa
3 2 TBA / 2TAK Helena CHLEBEK Technikum nr 1  – zawód: technik budownictwa zawód: technik architektury krajobrazu
4 2 TBB Małgorzata STANEK Technikum nr 1 – zawód: technik budownictwa
5 3 TBA Renata POLAŃSKA Technikum nr 1 – zawód: technik budownictwa
6 3 TBB Katarzyna WADAS-KACZOR Technikum nr 1 – zawód: technik budownictwa
7 3 TBC / 3TAK Magdalena GMURCZYK Technikum nr 1 -zawód: technik budownictwa /zawód: technik architektury krajobrazu
8 4 TBA Jacek ŻBIK Technikum nr 1 – zawód: technik budownictwa
9 4 TBB Bożena BERBEKA Technikum nr 1 – zawód: technik budownictwa
10 1 B/C Tomasz GABRIELSKI Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 zawód: stolarz / monter sieci, instalacji  i urządzeń sanitarnych
11 2 A/B Anna Bukowska / zast. Piotr TRZOS Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 zawód: cieśla / stolarz
12 3 A/B Tomasz WOJTAS Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 zawód: cieśla / stolarz